Göncruszkai változások…2014.

Zsidótemető bejárata

Zsidótemető bejárata

További képek itt….a teljesség igénye nélkül! (klikk)

Fotók: a szerző

Településünk az utóbbi néhány évben óriási változásokon ment keresztül.  Nem csak létszámban, hanem új épületrésszel is bővül a TALENTUM  Tehetséggondozó Iskola. Folyamatosan felújításra kerül az Állomás útról megközelíthető Zsidótemető. Új csillárokkal gazdagodott a Katolikus Plébánia Templom. Rengeteg régi lakóház talált új gazdára, amelyeket új tulajdonosaik igyekeznek olyan széppé tenni, hogy kedves színfoltjai legyenek településünknek.

Köszönettel és hálával tartozunk mindazoknak, akik támogatásukkal segítik a jó kezdeményezések megvalósulását.

Érdemes egy sétát tenni Göncruszkán, sok új élményben lesz része a látogatónak!

(Az album bővítéséhez Ön is hozzájárulhat. További képeket várunk a goncruszkaweb@gmail.com levélcímen. De e-mail-ben, vagy kommentben jelezheti, hol készíthetünk még érdekes felvételeket. Köszönjük. A szerk.)

@@@

Ez a bejegyzés ezen a napon született: vasárnap, augusztus 17th, 2014 17:19 órakor, és ebben a kategóriában található: Egyházi Információk, Hírek, Képgaléria, Talentum. A kommentek az RSS 2.0 feed-en keresztül is követhetők. Hagyhat kommentet is.