Húsvét 2010.

Húsvét a katolikus templomban

A templomi fotók itt tekinthetők meg!

A képeket Bártfai Valéria készítette.

A  Katolikus Plébánia Templomba ismét visszakerültek a régi áldoztatórácsok, amelyeket egykor az  Ungvárszki és a Ferencz család adományozott . A felújítási és szerelési munkákban az önkormányzat dolgozói segédkeztek.

@@@

Az ünnepek alatt  5 tablóval bővült a TABLÓK  ALBUMA.  A beküldők neve a tablók alatt olvasható. Immár 18-ra gyarapodott az archívum. Az 1976-os és 1977-es  tabló Kozma Erzsikétől, Budapestről  érkezett a napokban.

Már 18 tabló albuma innen is elérhető

@@@

Pihenőpadok a Művelődési Ház parkjában.

Pihenőpad a Művelődési Ház parkjában.

A napokban néhány köztéri pihenő alkalmatosság, virágtartó került kihelyezésre községünk területén. Remélhetőleg sokáig lesznek díszei településünknek.


Ez a bejegyzés ezen a napon született: szombat, április 3rd, 2010 18:15 órakor, és ebben a kategóriában található: Egyházi Információk, Göncruszka, Hírek, Képgaléria, Oktatás. A kommentek az RSS 2.0 feed-en keresztül is követhetők. Hagyhat kommentet is.